Bahisanalizleri.net sitesi olarak siz bahis severler için en iyi bahis sitelerini inceledik ve bu bahis sitelerinin yeni müşterilerine sunduğu en yüksek bahis bonuslarını sizler için derledik. Ayrıca bahis sitelerini para yatırma, para çekme, bonus kampanyaları, oranlar ve güvenlik açılarından inceledik ve burada bulunan bahis siteleri bizler için bu kriterleri geçti ve bizde sizlere önermeye uygun bulduk.
Yükleniyor... Yükleniyor...
Brezilya: Serie A
Bitti Cruzeiro 2:0 Atletico PR
Bitti Chapecoense AF 1:0 Vasco da Gama
17:00 Avai FC -:- Sport
22:00 Sao Paulo -:- Fluminense
22:00 Santos FC -:- Gremio
22:00 Goias -:- Corinthians
00:30 Ponte Preta -:- Palmeiras
00:30 Flamengo -:- Figueirense
00:30 Internacional -:- Atletico MG
ABD: Major League Soccer
Bitti Columbus Crew 2:1 New York Red Bulls
Bitti Montreal Impact 1:2 New York City FC
Bitti FC Dallas 3:0 New England Rev.
Bitti Colorado Rapids 2:1 Vancouver Whitecaps
Bitti Real Salt Lake 1:1 Orlando City
Bitti LA Galaxy 4:0 Toronto FC
İsveç: Süper Lig - Allsvenskan
16:00 Falkenbergs FF -:- Elfsborg
18:30 GIF Sundsvall -:- IFK Gothenburg
18:30 Kalmar FF -:- AIK
18:30 Haecken -:- Helsingborg
ABD: USL
Bitti Vancouver Whitecaps USL 3:1 Seattle Sounders FC USL
Bitti Harrisburg City Islanders 1:0 Wilmington Hammerheads
Bitti Pittsburgh Riverhounds 3:0 New York Red Bulls USL
Bitti Charlotte Independence 1:2 Saint Louis FC
Bitti Louisville City FC 3:0 Richmond Kickers
ABD: K. Amerika Sonbahar Sezonu
Bitti Tampa Bay Rowdies 2:1 Atlanta Silverbacks
22:00 Ottawa Fury -:- Jacksonville Armada FC
23:00 FC Edmonton -:- San Antonio Scorpions FC
Peru: Premier Lig
Bitti Sport Loreto 1:1 Universidad Cesar Vallejo
Bitti Universitario de Deportes 0:1 Deportivo Municipal
19:15 Real Garcilaso -:- Juan Aurich
21:30 Union Comercio -:- FBC Melgar
00:00 Sporting Cristal -:- Alianza Lima
Arjantin: Primera B Nacional
Bitti Independiente Rivadavia 0:0 Gimnasia Jujuy
Ekvator: Serie A - Apertura
Bitti LDU de Quito 1:0 Aucas
19:30 Deportivo Quito -:- Independiente del Valle
19:30 Mushuc Runa -:- Emelec
Paraguay: 1. Lig - Clausura
Bitti Guarani 0:1 Sportivo San Lorenzo
22:00 Deportivo Santani -:- Cerro Porteno
00:30 Luqueno -:- Olimpia
Brezilya: Serie B
Bitti America MG 3:1 Mogi Mirim
Bitti CRB 1:1 Boa Esporte Clube
Vietnam: V-league
12:00 Dong Thap Cao Lanh -:- Than Quang Ninh
13:00 Khanh Hoa Nha Trang -:- LS Thanh Hoa
13:00 Hoang Anh Gia Lai -:- Hai Phong
14:00 Ha Noi TT -:- Da Nang
Güney Kore: 1. Lig
12:00 FC Seoul -:- Gwangju FC
13:00 Jeonnam Dragons -:- Ulsan Hyundai
13:00 Daejeon Citizen -:- Jeonbuk FC
Uluslararası: Hazırlık Maçları
İptal Fransa -:- Slask Wroclaw
15:00 Sonnenhof Großaspach -:- Bayer Leverkusen
15:00 Keynsham Town -:- Bristol City
16:30 Young Boys -:- Wohlen
İptal Sion -:- Xamax
18:00 Sturm Graz -:- Zenit St. Petersburg
20:00 VfB Stuttgart -:- Viktoria Plzen
Güney Kore: K Ligi
13:30 Daegu FC -:- Sangju Sangmu
14:00 Chungju Hummel -:- Gyeongnam FC
Tayland: Premier Lig
14:00 Saraburi FC -:- Nakhon Ratchasima FC
14:00 Chiangrai United -:- Bangkok United
15:00 Muang Thong United -:- Army United
16:00 Port FC -:- TOT
Çin: Süper Lig
14:35 Hangzhou Greentown -:- Tianjin Teda
14:45 Shanghai East Asia FC -:- Shanghai Shenxin
15:00 Guangzhou Evergrande -:- Chongqing Lifan
Kazakistan: Premier Lig
15:00 Shakhter Karagandy -:- Kairat Almaty
16:00 Ordabasy Shymkent -:- Tobol Kostanay
17:00 Aktobe -:- Okzhetpes Kokshetau
Belarus: Premier Lig
15:30 FK Slutsk -:- BATE Borisov
17:30 Dinamo Minsk -:- Gomel
Singapur: Lig Kupası
15:30 Geylang International FC -:- Albirex Niigata FC
Norveç: Premier Lig - Tippeligaen
16:30 Stroemsgodset -:- Viking
19:00 Aalesund -:- Mjoendalen
19:00 Odd Ballklubb -:- Vaalerenga
19:00 Sandefjord -:- Tromsoe
21:00 Bodoe/Glimt -:- Rosenborg
Arjantin: Primera B Metropolitana
17:00 CD UAI Urquiza -:- Tristan Suarez
17:00 Colegiales -:- Sportivo Italiano
17:00 Flandria -:- Almagro
18:15 Deportivo Merlo -:- Deportivo Moron
21:00 Club Atletico Estudiantes -:- Villa San Carlos
Finlandiya: Veikkausliga
18:30 KuPS -:- FF Jaro
18:30 IFK Mariehamn -:- Ilves
18:30 VPS -:- FC Inter
Finlandiya: Ykkonen
18:30 Mikkelin Palloilijat -:- VIFK
18:30 PS Kemi -:- TPS
Norveç: 1. Lig - Adeccoligaen
19:00 Bryne -:- Fredrikstad
19:00 Hoedd -:- Follo
19:00 Jerv -:- Baerum
19:00 Nest Sotra -:- Levanger
19:00 Ranheim -:- Aasane
19:00 Stroemmen -:- Sogndal
Estonya: Premium Lig
19:00 Flora Tallinn -:- Infonet Tallinn
Arjantin: Federal A Zona 1
21:00 Deportivo Madryn -:- Club Cipolletti
21:00 Deportivo Roca -:- Tiro Federal Bahia Blanca
21:30 Independiente de Neuquen -:- General Belgrano
22:00 CA Alvarado -:- CAI Comodoro Rivadavia
Slovenya: Süper Kupa
21:00 Koper -:- Maribor
Macaristan: Süper Kupa
21:15 Videoton FC -:- Ferencvaros
Arjantin: Federal A Zona 3
21:30 CD Libertad -:- Gimnasia y Esgrima de Concepcion
21:30 CA Chaco For Ever -:- Sportivo Patria
22:00 Club Atletico Mitre -:- Union de Sunchales
Arjantin: Federal A Zona 2
22:00 Union Villa Krause -:- Gutierrez SC
22:00 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo -:- Independiente Chivilcoy
22:30 Deportivo Maipu -:- Juventud Unida Universitario
Arjantin: Federal A Zona 4
22:00 Concepcion FC -:- San Lorenzo de Alem
22:00 San Martin de Tucuman -:- Juventud Antoniana
22:00 Gimnasia y Tiro -:- Deportivo San Jorge Tucuman
22:00 Union Aconquija -:- Americo Tesorieri
İzlanda: İzlanda Kupası
22:15 Vikingur Reykjavik -:- Valur
23:00 KR Reykjavik -:- FH Hafnarfjordur
Bahisanalizleri.net olarak siz bahis severler için editörlerimiz tarafından seçilen ve analiz edilen spor karşılaşmaları için en güvenilir ve doğru tahminler bu bölümde sizlere sunuluyor. Bahis yapmak istediğiniz karşılaşmanın üzerine tıklayarak karşılaşmanın bahis analiz ini okuyabilirsiniz.
Bahisanalisleri.net sitesi olarak siz bahis severler için Canlı Skor bölümü hazırladık. Bahis yaparken ve bahis yaptığınız takımları takip ederken çok işinize yarayacak olan canlı skor bölümünde Futbol, Basketbol, Tenis, Buz Hokeyi ve Hentbol için canlı skorları bulabilirsiniz. Ayrıca maçların en yüksek oranlarınıda bu bölümde bulabilirsiniz.