Bahisanalizleri.net sitesi olarak siz bahis severler için en iyi bahis sitelerini inceledik ve bu bahis sitelerinin yeni müşterilerine sunduğu en yüksek bahis bonuslarını sizler için derledik. Ayrıca bahis sitelerini para yatırma, para çekme, bonus kampanyaları, oranlar ve güvenlik açılarından inceledik ve burada bulunan bahis siteleri bizler için bu kriterleri geçti ve bizde sizlere önermeye uygun bulduk.
Yükleniyor... Yükleniyor...
Türkiye: Spor Toto Süper Lig
13:30 Mersin İ. Yurdu -:- Eskişehirspor
16:00 Trabzonspor -:- Gaziantepspor
19:00 İstanbul Başakşehir -:- Galatasaray
Türkiye: PTT 1. Lig
14:00 Osmanlispor FK -:- Orduspor
16:00 Altınordu -:- Kayserispor
18:30 Samsunspor -:- Elazığspor
Uluslararası: CAF Şampiyonlar Ligi
16:30 V.Club -:- ES Setif
İngiltere: Premier Lig
15:30 Burnley -:- Everton
15:30 Tottenham Hotspur -:- Newcastle United
18:00 M. United -:- Chelsea
Almanya: Bundesliga I
16:30 Wolfsburg -:- Mainz 05
18:30 Mönchengladbach -:- Bayern Munich
İtalya: Serie A
16:00 Chievo Verona -:- Genoa
16:00 Juventus -:- Palermo
16:00 Udinese -:- Atalanta
19:00 Cesena -:- Inter
19:00 Lazio -:- Torino
19:00 SSC Napoli -:- Hellas Verona
21:45 AC Milan -:- Fiorentina
Fransa: 1. Lig
15:00 Rennes -:- Lille
18:00 Guingamp -:- Nice
18:00 Saint Etienne -:- Metz
22:00 Lyon -:- Marseille
Hollanda: Casino Eredivisie
13:30 Cambuur -:- Feyenoord
15:30 FC Utrecht -:- PSV Eindhoven
15:30 PEC Zwolle -:- SC Heerenveen
17:45 Excelsior -:- FC Twente
Brezilya: Serie A
Bitti Botafogo RJ 2:1 Flamengo
Bitti Internacional 2:0 Bahia
Japonya: J. Ligi
Bitti Vegalta Sendai 1:2 Kashiwa Reysol
33' - 1. Yarı Vissel Kobe 1:1 Omiya Ardija
33' - 1. Yarı Sagan Tosu 0:0 Albirex Niigata
12:00 Kashima Antlers -:- Urawa Red Diamonds
12:00 Yokohama F.Marinos -:- Cerezo Osaka
12:00 Ventforet Kofu -:- Kawasaki Frontale
12:00 Shimizu S-Pulse -:- Sanfrecce Hiroshima
12:00 Gamba Osaka -:- FC Tokyo
12:00 Tokushima Vortis -:- Nagoya Grampus Eight
Japonya: J2 Ligi
Bitti Consadole Sapporo 2:0 Shonan Bellmare
Bitti Yamagata 2:4 Yokohama FC
Bitti Mito Hollyhock 0:0 Kamatamare Sanuki
Bitti Tochigi SC 1:1 Avispa Fukuoka
Bitti Thespakusatsu Gunma 1:2 JEF United Chiba
Bitti Tokyo Verdy 1969 1:1 Ehime FC
Bitti Matsumoto Yamaga 2:1 Kataller Toyama
Bitti V-Varen Nagasaki 0:1 Roasso Kumamoto
83' - 2. Yarı Jubilo Iwata 1:2 Kyoto Sanga FC
38' - 1. Yarı Giravanz Kitakyushu 0:0 FC Gifu
38' - 1. Yarı Oita Trinita 0:0 Fagiano Okayama FC
ABD: Major League Soccer
Bitti New England Rev. 1:0 Toronto FC
Bitti FC Dallas 0:2 Portland Timbers
Bitti Vancouver Whitecaps 1:0 Colorado Rapids
22:00 Columbus Crew -:- Philadelphia Union
22:30 CD Chivas USA -:- San Jose Earthquakes
İsviçre: Süper Lig
17:00 FC Zurich -:- St.Gallen
17:00 FC Vaduz -:- Grasshoppers
Almanya: Bundesliga II
14:30 1860 Munchen -:- Braunschweig
14:30 Ingolstadt -:- FC Heidenheim
14:30 Sandhausen -:- Aue
Rusya: Premier Lig
12:30 FC Ufa -:- CSKA Moskova
12:30 Spartak Moscow -:- Lok. Moscow
18:00 Zenit St. Petersburg -:- Mordovya
İsveç: Süper Lig - Allsvenskan
16:00 IFK Norrkoeping -:- Oerebro
16:00 AIK -:- Aatvidaberg
18:30 Elfsborg -:- Djurgaarden
18:30 Halmstads BK -:- Falkenbergs FF
Meksika: MX Açılış Ligi
Bitti Cruz Azul 3:1 Morelia
Bitti Veracruz 1:2 Jaguares
Bitti Monterrey 2:2 Tigres
Bitti Pachuca 0:0 Leones Negros U. de G.
Bitti Atlas 2:1 Puebla
20:00 Toluca -:- Leon
Arjantin: Primera B Metropolitana Torneo de Transicion
Bitti CA Fenix 0:3 Club Atletico Estudiantes
16:35 Atlanta -:- Villa Dalmine
Kolombiya: Liga Postobon - Clausura
Bitti Autonoma 1:0 Santa Fe
Bitti Atletico Nacional 2:0 Aguilas Doradas
Bitti Millonarios 2:0 A. Petrolera
22:15 Deportivo Pasto -:- Atletico Junior
00:30 Once Caldas -:- Atletico Huila
00:30 Envigado -:- Independiente Medellin
Peru: Premier Lig
Bitti Sport Huancayo 0:1 Alianza Lima
18:00 FBC Melgar -:- Real Garcilaso
20:15 U.Comercio -:- Juan Aurich
23:00 Universitario de Deportes -:- Inti Gas Deportes
Paraguay: 1. Lig - Clausura
Bitti Nacional 0:2 Olimpia
22:30 Luqueno -:- 3 de Febrero
22:30 Cerro Porteno -:- Rubio Nu
00:40 Libertad -:- Deportivo Capiata
Brezilya: Serie B
Bitti Luverdense 1:0 Oeste FC
Bitti Vila Nova 4:1 Sampaio Correa
Arjantin: Primera B Nacional Torneo de Transicion
Bitti Deportivo Santamarina 3:1 All Boys
Bitti Argentinos Juniors 1:2 Nueva Chicago
20:00 Crucero del Norte -:- Union
21:00 Ferro Carril Oeste -:- Instituto
21:00 Patronato de Parana -:- Huracan
00:00 Sportivo Belgrano -:- Temperley
ABD: K. Amerika Sonbahar Sezonu
Bitti Fort Lauderdale Strikers 1:0 FC Edmonton
Bitti Atlanta Silverbacks 0:2 Carolina RailHawks
Bitti New York Cosmos 2:2 Tampa Bay Rowdies
Bitti Minnesota United 0:1 San Antonio Scorpions FC
21:00 Ottawa Fury -:- Indy Eleven
Arjantin: Primera Torneo de Transiciоn
Bitti Olimpo 1:1 Racing Club
20:00 Estudiantes -:- Quilmes
20:00 Lanus -:- San Lorenzo
23:15 Boca Juniors -:- Defensa y Justicia
Şili: Primera - Apertura
Bitti O'Higgins 3:0 Huachipato
20:30 U.La Calera -:- Colo Colo
21:00 Cobreloa -:- Deportes Iquique
21:00 Antofagasta -:- Barnechea
23:00 Univ. de Chile -:- Palestino
Honduras: Ulusal Lig - Apertura
Bitti CD Vida 1:1 CD Real Sociedad
22:00 Parrillas One -:- Platense FC
00:00 CD Olimpia -:- CD Motagua
00:30 Real Espana -:- CD Marathon
Bolivya: Primera Lig - Apertura
Bitti Bolivar 3:3 Nacional Potosi
21:00 Real Potosi -:- Sport Boys Warnes
21:00 Universitario de Pando -:- Oriente Petrolero
22:00 Jorge Wilstermann -:- Universitario
23:00 The Strongest -:- San Jose
Kosta Rika: Primera - Apertura
Bitti Club Sport Herediano 1:0 LD Alajuelense
19:00 Municipal Perez Zeledon -:- Deportiva Carmelita
20:00 Kosta Rika -:- AS Puma Generalena
Guatemala: Ulusal Lig - Apertura
Bitti Club Xelaju 1:2 Coatepeque
19:00 Deportivo Malacateco -:- Deportivo Marquense
19:05 Universidad SC -:- Deportivo Petapa
19:15 Antigua Guatemala -:- Halcones FC
22:30 Guastatoya -:- CSD Municipal
00:00 CSD Comunicaciones -:- CD Suchitepequez
Avustralya: A-League
Bitti Wellington Phoenix 4:1 Newcastle Jets
78' - 2. Yarı Adelaide United 2:0 Perth Glory
Güney Kore: 1. Lig
Bitti Pohang Steelers 3:0 Sangju Sangmu
Bitti Jeonbuk FC 1:0 Suwon S.B.
Bitti Seongnam FC 3:4 Ulsan Hyundai
Bitti Gyeongnam FC 1:0 Jeju United
Bitti FC Seoul 1:1 Busan I'Park
Bitti Incheon United 3:3 Chunnam Dragons
Güney Kore: K Ligi
Bitti Goyang Hi FC 2:4 Daegu FC
Bitti Suwon City 3:0 Chungju Hummel
Kazakistan: Premier Lig Düşme Grubu
11:00 Zhetysu Taldykorgan -:- Spartak Semey
Çek Cumhuriyeti: 2. Lig
11:15 Zizkov -:- Usti nad Labem
15:30 Slovan Varnsdorf -:- Trinec
15:30 FK Kolin -:- FC Vlasim
Litvanya: Premier Lig
12:00 Klaipedos Granitas -:- Dainava Alytus
18:00 Banga Gargzdai -:- Kruoja Pakruojis
Kazakistan: Premier Lig Şampiyonluk Grubu
12:00 Kaisar Kyzylorda -:- Aktobe
12:00 Shakhter Karagandy -:- FC Astana
14:00 Kairat Almaty -:- Ordabasy Shymkent
İtalya: Lega Pro - Grup C
12:00 Lupa Roma -:- Casertana
15:30 Vigor Lamezia -:- Reggina
17:00 Aversa -:- Benevento
19:00 Foggia -:- Catanzaro
Tayland: Premier Lig
13:00 Samut Songkram -:- Police United FC
13:00 Suphanburi FC -:- TOT
13:00 Chiangrai United -:- Songkhla United FC
13:00 Osotspa Saraburi FC -:- Air Force Central FC
13:00 Army United -:- Singhtarua FC
13:00 Muang Thong United -:- Sisaket FC
13:00 Chonburi -:- Bangkok United
13:00 Buriram United -:- Chainat FC
13:00 PTT Rayong FC -:- Ratchaburi FC
13:00 Bangkok Glass -:- BEC Tero Sasana
Kenya: Premier Lig
13:00 Mathare United -:- SoNy Sugar
14:00 Chemelil Sugar -:- AFC Leopards
14:00 Bandari -:- KCB
15:15 Sofapaka -:- Gor Mahia
İspanya: La Liga
13:00 Malaga -:- Rayo Vallecano
18:00 Espanyol -:- Deportivo La Coruna
20:00 Sevilla -:- Villarreal
22:00 Getafe -:- Atletico Madrid
İspanya: Adelante Ligi
13:00 Albacete -:- Valladolid
18:00 Lugo -:- Llagostera
18:00 Sporting Gijon -:- Osasuna
18:00 Girona -:- Mirandes
19:15 Alcorcon -:- Zaragoza
20:00 Tenerife -:- Barcelona B
22:00 Numancia -:- Leganes
Gürcistan: Umaglesi Lig
13:00 Chikhura -:- Torpedo Kutaisi
15:00 Zestafoni -:- Merani Martvili
Belarus: Premier Lig - Düşme Grubu
13:00 Dnepr Mogilev -:- Neman Grodno
Hindistan: Indian Super League
13:00 Atletico de Kolkata -:- Kerala Blasters FC
15:30 FC Pune City -:- FC Goa
Polonya: 1. Lig
13:15 Stomil Olsztyn -:- Chojniczanka Chojnice
13:30 Pogon Siedlce -:- Widzew Lodz
Portekiz: 2. Lig
13:15 Portimonense -:- Benfica B
17:00 Sp.Covilha -:- Viseu
17:00 Vitoria de Guimaraes B -:- Olhanense
17:00 Leixoes -:- Maritimo B
17:00 Oriental -:- Trofense
17:00 Feirense -:- Atletico
17:00 Beira-Mar -:- Aves
18:00 Santa Clara -:- Tondela
18:00 U. Madeira -:- Braga B
18:00 FC Porto B -:- Freamunde
19:45 Farense -:- Chaves
İtalya: Lega Pro - Grup A
13:30 Como -:- Renate
15:30 Bassano V. -:- Sassari Torres
İptal Vicenza -:- Feralpisalò
17:00 Cremonese -:- Venezia
19:00 Novara -:- Sudtirol
İtalya: Lega Pro - Grup B
13:30 Forli -:- Lucchese
15:30 Carrarese -:- Santarcangelo
15:30 Pistoiese -:- Teramo
17:00 Ascoli -:- Gubbio
19:00 İtalya -:- US Ancona 1905
Norveç: 1. Lig - Adeccoligaen
14:00 Alta -:- Ull Kisa
14:00 Bryne -:- Mjondalen
14:00 Bærum -:- Hamarkameratene
14:00 Tromsø -:- Fredrikstad
14:00 Kristiansund BK -:- Hødd
14:00 Sandefjord -:- Hønefoss
14:00 Nest Sotra -:- Ranheim
14:00 Strommen -:- Tromsdalen
İsveç: Superettan
14:00 Gais -:- Hammarby
18:00 Varbergs BoIS FC -:- IFK Varnamo
Finlandiya: Veikkausliga
14:00 HJK -:- RoPS
Letonya: Premier Lig - Virsliga
14:00 FK Spartaks -:- FK Daugava Riga
14:00 FC Daugava -:- BFC Daugava
Danimarka: 2. Lig - Doğu
14:00 Svebølle -:- B 1908
14:00 Fremad Amager -:- B 93
14:30 Holbaek -:- Avarta
16:00 Nykoebing FC -:- Avedøre
Danimarka: 2. Lig - Batı
14:00 Thisted -:- Varde
14:00 Kolding B -:- Svendborg
14:30 Ringkøbing -:- Middelfart G og BK
15:00 Næstved -:- Kolding IF
Karabağ: 1. Lig
14:00 Rudar P. -:- Sutjeska
Azerbaycan: Premier Lig
14:00 FK Neftchi -:- Inter Baku
16:00 FK Karabakh -:- Khazar Lenkoran
İskoçya: 1. Lig
14:15 Hibernian -:- Hearts
Almanya: Yerel Lig - Kuzeydoğu
14:30 VfB Auerbach -:- TSG Neustrelitz
14:30 Union Berlin II -:- Plauen
14:30 FC Viktoria 1889 Berlin -:- ZFC Meuselwitz
14:30 Hertha Berlin II -:- FSV Zwickau
14:30 BFC Dynamo -:- FSV Wacker Nordhausen
14:30 Carl Zeiss Jena -:- Berliner AK 07
Bosna Hersek: Premier Lig
14:30 FK Mladost Velika Obarska -:- Zeljeznicar
18:00 Borac Banja Luka -:- Sloboda Tuzla
Makedonya: Prva Lig
14:30 Teteks -:- Rabotnicki
14:30 Fk Metalurg Skopje -:- Pelister
14:30 FK Turnovo -:- Shkendija 79
14:30 FK Vardar Skopje -:- FK Bregalnica Stip
Danimarka: Süper Lig
15:00 Randers FC -:- OB
18:00 Hobro -:- FC Koebenhavn
20:00 Esbjerg fB -:- Broendby IF
İngiltere: 2.Lig
15:00 Morecambe -:- Exeter City
İskoçya: Premier Lig
15:00 Celtic -:- Kilmarnock
Almanya: 3. Lig
15:00 Dortmund II -:- Hansa Rostock
15:00 Mainz 05 II -:- Regensburg
Slovenya: 1. Lig
15:00 NK Krka -:- Rudar Velenje
Almanya: Yerel Lig - Kuzey
15:00 FT Braunschweig -:- Hamburger SV II
15:00 ETSV Weiche Flensburg -:- Werder Bremen II
15:00 Eintracht Norderstedt -:- Braunschweig II
15:00 Goslarer SC -:- BSV Rehden
15:00 TSV Havelse -:- Hannover II
15:00 Oldenburg -:- Cloppenburg
16:00 Meppen -:- Neumunster
Almanya: Yerel Lig - Güneybatı
15:00 Hoffenheim II -:- Elversberg
15:00 Kaiserslautern II -:- Hessen Kassel
Polonya: 2. Lig
15:00 Nadwislan Gora -:- Blekitni Stargard
Almanya: Yerel Lig - Batı
15:00 Essen -:- Wattenscheid
Yunanistan: Süperlig
15:00 OFI Crete -:- Asteras Tripolis
17:15 PAOK Thessaloniki FC -:- Veria FC
17:15 AOK Kerkyra -:- Platanias
17:15 Panaitolikos -:- Panthrakikos Komotini
19:30 Olympiakos -:- Panathinaikos
Belarus: Premier Lig - Şampiyonluk Grubu
15:00 Gomel -:- Naftan Novopolotsk
Yunanistan: Futbol Lig - Kuzey
15:00 Pierikos FC -:- Agrotikos
Yunanistan: Futbol Lig - Güney
15:00 Apollon Smirnis -:- Paniliakos
Mısır: Premier Lig
15:00 El Dakhleya -:- El Hodood
17:15 Al-Ittihad Al-Sakandary -:- Wadi Degla FC
19:30 Ismaily SC -:- ENPPI
Hollanda: Jupiler Lig
15:30 NEC Nijmegen -:- FC Oss
15:30 Roda JC Kerkrade -:- Sparta Rotterdam
Belçika: Jupiler Pro Lig
15:30 Club Brugge -:- Gent
19:00 Anderlecht -:- Standard Liege
21:00 Mouscron-Peruwelz -:- Lokeren
Romanya: 1. Lig
15:30 Concordia Chiajna -:- CFR Cluj
17:30 Dinamo Bucuresti -:- Pandurii
20:00 Tirgu Mures -:- Steaua Bucuresti
Fas: Botola Pro
15:30 FUS Rabat -:- KACM Marrakech
17:00 Difaa El Jadida -:- IZK Khemisset
18:45 Olympic Club de Safi -:- FAR Rabat
21:00 MAS Fes -:- RSB Berkane
İsviçre: Challenge Ligi
16:00 Wil -:- Chiasso
16:00 Le Mont LS -:- Lausanne
Danimarka: 1. Lig
16:00 Fredericia -:- Vejle Boldklub
Hırvatistan: 1. Lig
16:00 Dinamo Zagreb -:- Osijek
20:00 Rijeka -:- RNK Split
Belçika: 2. Lig
16:00 Roeselare -:- Antwerp
16:00 KV.Woluwe-Zaventem -:- WS Bruxelles
Norveç: Premier Lig - Tippeligaen
16:30 Rosenborg -:- Sandnes
16:30 Sarpsborg 08 -:- Stabaek
19:00 Lillestroem -:- Start
19:00 Sogndal -:- Molde
19:00 Viking -:- Aalesund
21:00 Bodoe/Glimt -:- Brann
Polonya: Premier Lig
16:30 Lech Poznan -:- Gornik Leczna
19:00 Zawisza Bydgoszcz -:- Legia Warszawa
Çek Cumhuriyeti: 1. Division
16:45 Sparta Prague -:- M Boleslav
Lüksemburg: Ulusal Lig
17:00 US Hostert -:- Differdang 03
17:00 Wiltz 71 -:- Jeunesse Esch
17:00 Jeunesse Canach -:- Etzella Ettelbruck
17:00 Fola -:- Grevenmacher
17:00 Rumelange -:- Dudelange
Avusturya: Bundesliga
17:30 SV Groedig -:- Salzburg
Macaristan: OTP BANK Lig
17:30 Debrecen -:- Ferencvaros
19:30 Haladas -:- Gyori ETO
Sırbistan: Süper Lig
18:00 Jagodina -:- Partizan Beograd
Güney Kıbrıs: 1. Lig
18:00 Ermis Aradippou -:- Ayia Napa
19:00 APOEL Nicosia -:- Nea Salamis
19:00 Anorthosis -:- Othellos Athienou
Portekiz: Premier Lig
18:00 Nacional -:- Academica
18:00 Estoril -:- Belenenses
20:00 Sporting CP -:- Maritimo
22:15 Braga -:- Benfica
Ekvator: Serie A - Clausura
18:30 LDU de Quito -:- Mushuc Runa
18:30 Dep. Quito -:- Emelec
20:30 Olmedo -:- Manta
20:30 Dep. Cuenca -:- Independiente del Valle
23:45 Barcelona SC -:- El Nacional
Slovakya: Süper Lig
20:00 Ruzomberok -:- Slovan Bratislava
İsrail: Süperlig
20:15 Hapoel Ironi Akko -:- Maccabi Tel Aviv
Arjantin: Federal A Torneo de Transiciоn Zona 1
21:00 Guillermo Brown -:- General Belgrano
21:00 Alianza de Cutral -:- Deportivo Madryn
21:00 CAI Comodoro -:- Club Cipolletti
21:30 Deportivo Roca -:- Independiente de Neuquen
Arjantin: Federal A Torneo de Transiciоn Zona 4
21:00 Sarmiento de Resistencia -:- Gimnasia y Esgrima de Concepción
21:00 Juv.Unida Gualeguaychu -:- Atletico Parana
21:30 Textil Mandiyu -:- Sportivo Patria
Venezuela: Primera Lig Apertura
21:30 Llaneros Guanare -:- Estudiantes Merida
21:30 Tucanes FC -:- Aragua FC
21:30 Zulia -:- Mineros De Guayana
22:00 Carabobo FC -:- Zamora FC
22:00 Portuguesa FC -:- Trujillanos FC
22:30 Atletico Venezuela -:- Deportivo Lara
22:30 Deportivo Petare -:- Deportivo La Guaira
22:30 Tachira -:- Metropolitanos FC
23:30 Deportivo Anzoategui -:- Caracas
Arjantin: Federal A Torneo de Transiciоn Zona 2
22:00 Union VK -:- Juventud Unida Universitario
23:00 Sportivo Estudiantes -:- Gimnasia Mendoza
23:00 Americo Tesorieri -:- San Lorenzo de Alem
23:00 Deportivo Maipu -:- Andino
Arjantin: Federal A Torneo de Transiciоn Zona 5
22:00 Independiente Chivilcoy -:- Def. Belgrano Villa Ramalho
Arjantin: Federal A Torneo de Transiciоn Zona 3
22:30 Altos Hornos Zapla -:- Deportivo San Jorge Tucuman
23:00 San Martin de Tucuman -:- Gimnasia y Tiro
23:00 Central Cordoba -:- Union Aconquija
23:00 Juventud Antoniana -:- Club Atletico Mitre
Bahisanalizleri.net olarak siz bahis severler için editörlerimiz tarafından seçilen ve analiz edilen spor karşılaşmaları için en güvenilir ve doğru tahminler bu bölümde sizlere sunuluyor. Bahis yapmak istediğiniz karşılaşmanın üzerine tıklayarak karşılaşmanın bahis analiz ini okuyabilirsiniz.
Bahisanalisleri.net sitesi olarak siz bahis severler için Canlı Skor bölümü hazırladık. Bahis yaparken ve bahis yaptığınız takımları takip ederken çok işinize yarayacak olan canlı skor bölümünde Futbol, Basketbol, Tenis, Buz Hokeyi ve Hentbol için canlı skorları bulabilirsiniz. Ayrıca maçların en yüksek oranlarınıda bu bölümde bulabilirsiniz.