Bahisanalizleri.net sitesi olarak siz bahis severler için en iyi bahis sitelerini inceledik ve bu bahis sitelerinin yeni müşterilerine sunduğu en yüksek bahis bonuslarını sizler için derledik. Ayrıca bahis sitelerini para yatırma, para çekme, bonus kampanyaları, oranlar ve güvenlik açılarından inceledik ve burada bulunan bahis siteleri bizler için bu kriterleri geçti ve bizde sizlere önermeye uygun bulduk.
Yükleniyor... Yükleniyor...
Uluslararası: Dünya Kupası - 3.lük Maçı
23:00 Brezilya -:- Hollanda
ABD: Major League Soccer
06:00 San Jose Earthquakes -:- DC United
İsveç: Süper Lig - Allsvenskan
17:00 Mjallby -:- Falkenbergs FF
17:00 AIK -:- Kalmar FF
18:30 Malmo FF -:- Aatvidaberg
ABD: USL Pro Ligi
77' - 2. Yarı Rochester Rhinos 2:0 FC Dallas Reserves
Ekvator: Serie A - Apertura
52' - 2. Yarı Olmedo 0:0 Dep. Cuenca
37' - 1. Yarı Liga de Loja 1:1 Mushuc Runa
19:30 LDU de Quito -:- Barcelona SC
19:30 Universidad Catolica -:- El Nacional
00:00 Manta -:- Dep. Quito
Peru: Premier Lig
37' - 1. Yarı FBC Melgar 0:1 Leon de Huanuco
19:00 Sporting Cristal -:- Universidad San Martin
21:30 Sport Huancayo -:- San Simon
23:45 CD UT Cajamarca -:- Universitario de Deportes
Uluslararası: Hazırlık Maçları
12:00 SoenderjyskE -:- Viborg
12:00 Trofense -:- Gil Vicente
14:00 FC Nordsjaelland -:- Lyngby
15:00 Almere City FC -:- SC Heerenveen
15:00 Ilkeston FC -:- Nottingham Forest
15:00 Wehen -:- Borussia Monchengladbach
15:00 FC Midtjylland -:- Holstein Kiel
15:00 PEC Zwolle -:- Bochum
15:30 Ajax -:- AaB
16:00 Bayer Leverkusen -:- Lierse
16:00 FC Dordrecht -:- FC Den Bosch
16:00 Mainz 05 -:- FC Zurich
16:00 Motherwell -:- Fulham
16:00 AGF -:- Hobro
16:00 Voorwaarts -:- Go Ahead Eagles
16:00 Mouscron-Peruwelz -:- PEC Zwolle
16:00 Bath City -:- Cardiff City
16:30 OB -:- Silkeborg
16:30 Kickers Emden -:- Werder Bremen
17:00 Stevenage -:- West Ham United
17:00 Telford -:- Blackburn Rovers
17:00 Shelbourne -:- Ipswich Town
17:00 Welling United -:- Charlton Athletic
17:00 FC Germania Egestorf-Langreder -:- Hannover 96
17:00 Osnabruck -:- Paderborn
17:00 Augsburg -:- Sandhausen
17:00 Luzern -:- Biel
17:00 Elgin City -:- Inverness CT
17:00 Vitesse -:- Sparta Rotterdam
17:00 Dereham Town -:- Norwich City
17:00 Raith Rovers -:- St.Johnstone
17:00 Bohemian FC -:- Dundee United
17:00 York City -:- Sheffield Wednesday
18:00 Nantes -:- Meyrin
18:00 VfL Oldenburg -:- FC Groningen
18:00 Bormiese -:- Torino
18:00 Basel -:- Terek Grozny
18:00 RWDM Brussels FC -:- Sporting Charleroi
18:00 Videoton FC -:- Paris Saint Germain
18:00 Standard Liege -:- PAOK Thessaloniki FC
İptal Grasshoppers -:- Nurnberg
19:00 St.Gallen -:- 1860 Munchen
19:00 Rennes -:- Angers
19:00 Oostende -:- Zulte-Waregem
19:00 Nice -:- Bordeaux
19:00 Jihlava -:- Lille
19:00 Olympiakos -:- FC Krasnodar
19:30 Brest -:- Lorient
19:30 Servette -:- Evian Thonon Gaillard
19:30 Lucon -:- Guingamp
19:30 Lokeren -:- Vojvodina
20:00 Toulouse -:- Luzenac
20:00 FVC -:- Cambuur
20:00 Watford -:- Rubin Kazan
20:00 Cercle Bruges -:- Roeselare
20:00 Sion -:- Benfica
20:00 Partick Thistle -:- Brighton & Hove Albion
20:00 Thun -:- Wil
20:00 CD Getxo -:- Athletic Bilbao
20:00 Maritimo -:- U. Madeira
20:30 KSK Heist -:- Westerlo
Güney Kore: 1. Lig
13:00 FC Seoul -:- Suwon S.B.
13:00 Sangju Sangmu -:- Chunnam Dragons
13:30 Ulsan Hyundai -:- Pohang Steelers
Güney Kore: K Ligi
13:00 Gangwon FC -:- Goyang Hi FC
13:00 Suwon City -:- Chungju Hummel
13:30 Korean Police FC -:- Gwangju FC
Rusya: 2. Lig Batı
13:00 Khimki -:- Spartak Kostroma
15:00 Znamya -:- Saturn Ramenskoye
16:00 Strogino -:- Tekstilshchik
16:00 Torpedo Vladimir -:- Zenit St. Petersburg 2
17:00 FC Dolgoprudny -:- Kolomna
17:00 Pskov 747 -:- Volga Tver
17:00 Dnepr -:- Solaris Moscow
17:00 Spartak Moscow II -:- Domodedovo Moscow
Vietnam: V-league
13:30 TT Ha Noi -:- Song Lam Nghe An
Rusya: 1. Lig
13:30 Sibir Novosibirsk -:- FC Volgar
15:00 Tomsk -:- FC Yenisey Krasnoyarsk
15:30 Shinnik Yaroslavl -:- Volga Nyzhnyi
16:00 Tosno -:- Dinamo St Petersburg
17:00 Khimik Dzerzhinsk -:- Luch Energiya Vladivostok
17:00 Tyumen -:- Gazovik Orenburg
18:00 Sokol Saratov -:- Krylya Sovetov Samara
19:00 Anzhi Makhachkala -:- Baltika
19:00 Sakhalin -:- SKA-Energiya
Tayland: Premier Lig
14:00 Suphanburi FC -:- PTT Rayong FC
14:00 Osotspa Saraburi FC -:- Chainat FC
15:00 Buriram United -:- Bangkok Glass
15:00 Samut Songkram -:- Chiangrai United
16:00 Singhtarua FC -:- Bangkok United
Kazakistan: Premier Lig
15:00 Taraz -:- Irtysh Pavlodar
15:30 Zhetysu Taldykorgan -:- Ordabasy Shymkent
Kenya: Premier Lig
15:00 SoNy Sugar -:- Tusker FC
15:00 Western Stima -:- Gor Mahia
Almanya: Yerel Lig - Bayern
15:00 Greuther Furth II -:- SV Heimstetten
15:00 FV Illertissen -:- Augsburg II
16:00 Eintracht Bamberg -:- FC Schweinfurt
18:00 TSV Buchbach -:- VfR Garching
Finlandiya: Veikkausliga
16:00 Seinaejoen JK -:- KuPS
16:00 RoPS -:- Turku PS
Rusya: 2. Lig Merkez
16:00 Zenit Penza -:- Kaluga
16:00 FC Oryol -:- Podolye Podolskiy Rayon
16:00 Arsenal Tula II -:- Avangard Kursk
16:00 Vityaz Podolsk -:- Zvezda Ryazan
17:00 Spartak Tambov -:- Vybor-Kurbatovo
17:00 Lokomotiv Liski -:- Dinamo Briansk
17:00 Fakel -:- FC Metallurg Vyksa
Norveç: Premier Lig - Tippeligaen
16:30 Sogndal -:- Viking
19:00 Bodoe/Glimt -:- Odd Ballklubb
19:00 Lillestroem -:- Sarpsborg 08
19:00 Sandnes -:- Start
20:00 Brann -:- Stroemsgodset
Avusturya: Avusturya Kupası
16:30 ATSV Ober-Grafendorf -:- FC Freizeitinsel Piberstein Lankowitz
17:00 Sollenau -:- Salzburg
17:30 Union Gurten -:- Wiener Neustadt
18:00 Hohenems -:- USC Eugendorf
18:00 FC Eurotours Kitzbuehel -:- SC Retz
18:00 FC Hoechst -:- Mattersburg
18:00 SV Wimpassing -:- SV Horn
18:00 SR Donaufeld -:- FC Wacker Innsbruck
18:00 Wiener SC -:- Austria Lustenau
18:30 St. Johann -:- ASV Spratzern
19:00 Neusiedl -:- TSV Neumarkt
19:30 SAK Klagenfurt -:- SV Lafnitz
19:30 Micheldorf -:- Allerheiligen
Letonya: Premier Lig - Virsliga
17:00 L. Metalurgs -:- BFC Daugava
Belarus: Premier Lig
18:00 Belshina Bobruisk -:- Dinamo Minsk
18:00 FC Minsk -:- Dnepr Mogilev
Slovakya: Süper Lig
18:30 Kosice -:- Banska Bystrica
18:30 Trencin -:- D.Streda
19:30 Ruzomberok -:- Zilina
20:30 FK Senica -:- Myjava
Estonya: Premium Lig
19:00 Levadia Tallinn -:- Trans Narva
Bahisanalizleri.net olarak siz bahis severler için editörlerimiz tarafından seçilen ve analiz edilen spor karşılaşmaları için en güvenilir ve doğru tahminler bu bölümde sizlere sunuluyor. Bahis yapmak istediğiniz karşılaşmanın üzerine tıklayarak karşılaşmanın bahis analiz ini okuyabilirsiniz.
Bahisanalisleri.net sitesi olarak siz bahis severler için Canlı Skor bölümü hazırladık. Bahis yaparken ve bahis yaptığınız takımları takip ederken çok işinize yarayacak olan canlı skor bölümünde Futbol, Basketbol, Tenis, Buz Hokeyi ve Hentbol için canlı skorları bulabilirsiniz. Ayrıca maçların en yüksek oranlarınıda bu bölümde bulabilirsiniz.